Hry zdarma online - Logické hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   >   |   >>  
Moře je plné barevných bublinek, se kterými si rybičky rády hrají třeba jako v této veselé verzi oblíbeného Bubble Shooter
Uspěj v deseti levelech a najdi tak všech deset talismanů této parádní logické hry! Vybrat si můžeš ze dvou herních módů.
Jak dlouho dokážeš odolávat neúprosnému časovému limitu v této povedené logické hře, ve které musíš spojovat objekty stejných tvarů a barev.
Spojuj tahem myši či prstu kuličky stejných barev! V každém kole tak můžeš nasbírat požadovaný počet bodů. Pozor však na neúprosný časový limit!
V této logické hře, při které musíš dostat všechny kostičky do prostředního pole, aniž by zůstalo jediné pole volné, se určitě pořádně zapotíš!
Pokračování parádní logické hry, ve které musíš poskládat cestu tak, aby po ní kulička dojela až do cíle a zároveň posbírala co nejvíce hvězdiček.
Přeskupuj kostičky a sestavuj z nich skupinky podle barev! Vše musí být ale rychlé, jelikož další a další kostičky neustále přibývají!
Kolik drahých kamenů dokážeš získat vytvářením skupin stejných barev? Pozor, máš na to jen omezený čas!
Vítej v bublinkové akademii! Nemusíš se však bát žádných písemek a zkoušení. Tady se totiž budeš učit práskat barevné bublinky.
Pomoz Santovi dostat se komínem do domu a projít všechny pokoje, kde je třeba roznést dárečky!
Spoj všechny kuličky stejné barvy a vyplň při tom celé herní pole. Každý tah si důkladně promysli, jelikož čáry se nemohou křížit!
Dokážeš projít ve spletitém bludišti každou cestičkou? Tak se ukaž a projdi vyřeš všech osmdesát levelů!
Tato parádní logická hra ti nabízí osmdesát levelů, ve kterých budeš muset umístit tvary do připravených polí.
Jak rozveselíš všechny žluté kostičky v této parádní logické hře? Tak, že je přebarvíš na zeleno. Nebude to ale nic jednoduchého!
Vody stále stoupá, a proto je potřeba zavolat spolehlivého a hlavně rychlého instalatéra, který blížící se zkázu zastaví!
Parádní Mahjong s dvanácti levely, ve kterých najdeš herní kameny se spoustou těch nejdivnějších příšerek! Pozor však na časový limit!
Zachránit rybičku uvězněnou v kleci? Žádný problém! Odvážný krab už se o to postará! Jak ale dostat kraba až ke kleci? Tak to bude tvým úkolem v této ...
Dokážeš vyzrát nad malým prasátkem a zablokovat mu cestu? A nebo to malé prasátko vyzraje nad tebou a uteče?
Hlavní hrdina této fyzikální hry, malá příšerka, opravdu miluje mango! Jak jej má ale získat, když se ukrývá na těžce dostupných místech?
U této logické hry se pořádně zapotíš! Musíš v ní totiž vytvářet skupiny stejných písmen, ze kterých vznikne písmeno nové. Prostoru neustále ubývá, pí...


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 2. 4. 2023 Svátek má Erika
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz