NAČÍTÁNÍ HRY
[%INCLUDE_HRA_CAS%]

Popis
Vydej se do hlubin oceánu a zahraj si se všudypřítomnými barevnými rybičkami tuto skvělou logickou hru!

Úkol
Tvým úkolem je odebírat dvojice stejných ryb a tím odstranit i všechny ryby mezi nimi. Takto musíš vyčistit celé herní pole.

Spuštění
Hra se spouští tlačítkem s trojúhelníkem a výběrem levelu.

Ovládaní
Hra se ovládá myší.

Podobné hry

Proč jezdit k moři, když mohou rejnoci, murény a ryby různých tvarů a barev plavat přímo před tebou v této povedené klikací hře?
Posouvej k sobě alespoň trojice stejných figurek a vytvoř tak co největší Matriošku!
V této hře není rybaření žádné nudné čekání, až něco zabere! Budeš se muset pořádně ohánět a starat se o to, aby ti nedošly žížaly! A aby toho nebylo ...
V této veselé rybářské hře žádné ryby nehledej! Budeš totiž chytat malé příšerky, které pod vodou přežívají v bublinách.
Moře je plné barevných bublinek, se kterými si rybičky rády hrají třeba jako v této veselé verzi oblíbeného Bubble Shooter
Pochytej co nejvíce ryb! Pozor však na omezený počet pokusů! A aby toho nebylo málo, ryby budou postupem času rychlejší a rychlejší.
Série třiceti zapeklitých situací, ve kterých musíš připravit cestu pro kulečníkovou kouli tak, aby se dostala ke všem hvězdám.
Pomož malému kocourovi dostat do připravených košů co nejvíce padajících ryb!
Vydej se s touto logickou hrou do hlubin oceánu, kde nalezneš spoustu mořských živočichů různých druhů a barev!
Nestačí ti tvá harpuna? Vydej se pod vodu pochytat pár ryb a vydělej si na lepší! Pozor však na medúzy, které mohou tvou snahu zhatit!
I malování má svá pravidla. A právě těmi se budeš muset v této povedené logické hře řídit, jinak se do dalších levelů nedostaneš!
Ryba není žrádlo, ryba je kámoš! A tak žralok ryby kolem nejí, ale hraje si s nimi tuto veselou logickou hru!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 18. 8. 2022 Svátek má Helena
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz