Zhao cai jin bao

NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Zhao Cai Jin Bao je 5válcový 9řadový automat od společnosti Playtech. Aktivní výherní linie představují čáry přes válce. Teoretická návratnost hráči je 95,99 %. Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly, včetně symbolů Scatter. Dva a více symbolů Scatter násobí celkovou sázku a výhra se přidá k výhrám z linií. Automatická hra zobrazí možnosti volby automatického roztočení. Minimální sázka na linii je 0,5 Kč a max. sázka na všechny linie je 225 Kč. Poutavá grafika a čínské motivy obohacují hru. Tak pojďte si vytočit nějakou výhru.

Podobné hry

Vyzkoušej si tyto zdařilé motocyklové závody, kde ti tví soupeři vůbec nic nedarují!
Těžařská mánie pokračuje! Tentokrát se ocitneš v roli kocoura, který dostal velice nelehký úkol, a to vytěžit v časovém limitu zlato v požadované hodn...
Zlý čaroděj očaroval a chytil čtrnáct květinových víl. Na jednu z nich však kouzlo nezabralo. Vydala se tedy své sestry osvobodit!
Najdi všechny dvojice stejných obrázků! Za každou objevenou dvojici získáš body. Za špatný pokus se ti však body sráží.
Malá Dora se vydala se svou opičkou do Safari parku. Tam si užili spousty legrace, ale i starostí, když se při požáru nechtěně rozdělily.
V této hře se od tebe očekává bezproblémový let a hladké přistání. Jak jej ale docílit mezi těmi všemi překážkami a nástrahami?
Jak dlouho dokážeš odolávat neúprosnému časovému limitu v této povedené logické hře, ve které musíš spojovat objekty stejných tvarů a barev.
Odebírej skupiny stejných kamenů a odstraň tak v každém kole požadovaný počet daných barev!
Pohodová minigolfová zábava, ve které si zahraješ například na trávě, v jeskyni, na sněhu, v poušti nebo třeba v lese.
Pokrok nezastavíš! A proto i velice oblíbená flashovka Gold Miner přichází v novém, lepším kabátu!
Mário spojil síly se všemi svými přáteli, jelikož bez nich by svůj hrad proti nepřátelské přesile neubránil!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 17. 9. 2019 Svátek má Naděžda
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz