NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
White King je 5valcový automat s 40 výherními liniemi od společnosti Playtech. Cílem hry je získat roztočením válců výherní kombinaci symbolů. Teoretická procentuální návratnost hráči činí 90,05 %. Automatická hra zobrazí možnosti volby automatických roztočení. Ve hře se uplatňuje limit maximálních výher, viz. tabulka výplat. Symbol Wild nahrazuje všechny ostatní symboly, kromě symbolů Scatter, objevuje se i v speciálu Majestic Night Free Games. Existuje také zvláštní výplata za 3 symboly Wild na aktivní linii. Symboly Scatter přinášejí Majestic Night Free Games. Rozmezí sázek je od 0,1 do 400 Kč. Vybavenost výherními kombinacemi láká k odzkoušení hry a dává slušnou šancí odnést si pěknou výhru.

Podobné hry

Časy klidu a míru skončily a na tvé území se opět vrátily hordy nepřátel z jiného světa. Tvá obrana je sice slabá, ale dobrou strategií ji můžeš znáso...
Santa opět vyjel pro dárečky, ale jelikož pořádně nasněžilo, tak je cesta pěkně nebezpečná!
Nové policejní vozy jsou mnohem rychlejší a výkonnější. Ne každý je však dokáže ukočírovat a projet s nimi všemi uličkami nočního města!
Ubráníš se před nájezdy nepřátel? Za každý úspěch získáváš peníze, za které můžeš následně své obranné pozice vylepšovat.
Někdo bude mít na štědrovečerní večeři kapra, jiní zase krocana. Tedy, pokud se ti jich podaří ulovit dostatek.
Příšerky dokáží být sem tam pěkně otravné! Třeba jako v této povedené hře, kde se ti snaží vecpat kam se dá!
Utíkej, párečku, pokud je ti život milý! Pozor však na všechny nebezpečné nástrahy kuchyně!
Parádní logická skákačka, ve které se bez spolupráce obou postav do vytouženého cíle prostě nedostaneš!
Předveď své řidičské schopnosti a dojeď do cíle ve stanoveném časovém limitu v této parádní závodní hře!
Vystřel malého Goblina až k jeho hradu. Na začátku hry však nebudeš mít dostatek síly, a tak budeš muset za vydělané peníze nakupovat různá vylepšení.
Tahle neprobádaná jeskyně ukrývá ještě spoustu neobjevených pokladů! Pokud se dostaneš dostatečně hluboko, máš šanci je objevit.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 17. 9. 2019 Svátek má Naděžda
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz