Výherní automat Tiger vs Bear

NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
S výherním automatem Tiger vs Bear přichází opravdová sibiřská zima. Kromě pěkně zpracované grafiky se zde můžete těšit z bohatého množství symbolů - Tiger vs Bear logo, Wild, Scatter. Největší zajímavostí hry je bonusová minihra, do které se dostanete, pokud se vám podaří zobrazit tygra na prvním válci a medvěda na pátém, nebo naopak. Vychutnejte si prostředí jako z Mrazíka a vyhrajte pohádkovou výhru!

Podobné hry

Jimmy je masožravá květina, která však nemá příliš dobrý odhad, a proto často hladoví. Pomůžeš ji s lovem mušek?
Vystřeluj kostičky a vytvářej skupinky alespoň tří stejných barev! Musíš si však pospíšit, jinak tě kostičky zcela pohltí!
Leonardo, Michelangelo, Donatello a Rafaelo, zmutované želvy se znalostí bojových umění, si to tentokrát přicházejí rozdat ne silou, ale rozumem.
I ten sebelepší vědec nějak začínal. A možná že třeba právě s touto skvělou logickou hrou, kde se spojují stejné dvojice vědeckých pomůcek.
Trpělivost a hlavně přesnost - jen tak dokážeš správně vyplnit nabízený obrazec! Kolik jich takto vyplníš v řadě za sebou?
Základem dobrého bojovníka je rychlost a síla. Ti lepší však potřebují trénovat také bystrost a právě k tomu je ideální tato hra!
Pokus se sestřelit všechny červené kuličky během deseti pokusů a projdi tak všechny levely v této zábavné hře nejen pro menší hráče!
Zahraj si na malého farmáře a spojuj dvojice stejných obrázků čarou s maximálně dvěma záhyby v této veselé logické hře!
V tomto billiardovém simulátoru je šťouchání koulí do děr samozřejmostí. Hlavní je však jejich správné pořadí!
Hromada barevných příšerek, bomby, časový limit - to vše najdeš v této zábavné hře, která dokonale prověří tvou rychlost a postřeh!
Dokážeš seřadit všechny karty do čtyř hromádek podle hodnot a barev? Pozor, máš na to pouze deset minut!
Veselý Arkanoid pro malé i velké, ve kterém budeš odrážet kouzelnou Berušku tak, aby sundala všechny barevné motýly.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 23. 1. 2018 Svátek má Zdeněk
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz