NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Automat Twin Spin je prací vývojářů společnosti NetENT. Hra s výbornou grafikou a možností 243 kombinací na výhru si jednoduše oblíbíte. Minimální sázka je 5 Kč a maximální možnost vsazení 1000 Kč vás dostane do atmosféry reálného kasina. Funkce Twin Reel zvyšuje šancí na velkou výhru a Wild jako nahrazující symbol taky není k zahození. Na tomto 5 válcovém výherním video automatu vše krásně bliká a vábí ke hře, samozřejmostí jsou automatická roztočení. Návratnost hráči je slušných 96,6 %.

Podobné hry

Máš chuť na malý zákusek? Tato skvělá hra ti ho nabídne. A dokonce ne jen jeden!
Poklidná projížďka po malebném kraji v blízkosti farmy? Ani náhodou! Naopak budeš mít co dělat, aby se tvoje vozidlo nepřevrátilo!
Po měsících kopání narazili zlatokopové na zlatou žílu! K jednotlivým zrníčkům jim však už nepomůže lopata, ale pouze jejich hlava!
Nejen doprava, doleva, nahoru a dolů, ale také zešikma lze spojovat tyto roztomilé barevné bublinky. Máš na to však pouze jednu minutu!
Pochytej co nejvíce ryb, získej dostatek bodů a dostaň se tak do dalšího kola! Každým dalším kolem přibude nejen počet ryb, ale také bodový limit pro ...
Kolik vajíček dokážeš posbírat než ti vyprší časový limit? No, tak se ukaž! Zajíček už čeká s košíčkem!
Dokážeš odstranit všechna tmavě hnědá pole ve všech sto dvaceti kolech? Čím dále však postoupíš, tím bude hra obtížnější!
Velice pěkné pexeso s různými druhy nářadí, sazenicemi, rostlinami a dalšími věcmi, které by na zahradě určitě neměli chybět.
Setřiď co nejrychleji všechny karty dle barev a hodnot a získej tak co nejvíce bodů!
Ještě než se stačíš rozkoukat v této vánoční hře, začne se až nebezpečně blížit její konec. Ten však můžeš oddálit spojováním stejných obrázků.
Klikej co nejrychleji na černá pole, která jsou jen časově omezená! Pozor však na pole bílá, která mohou ukončit tvou snahu!
V opuštěném hradu se ukrývá truhla plná zlaťáků. Zase tak opuštěný ale není! Truhlu totiž hlídá drak chrlící oheň!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 19. 12. 2018 Svátek má Ester
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz