Tripeaks Solitaire

NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Potrénuj své mozkové závity s touto parádní verzí oblíbené karetní hry Solitaire, ve které musíš odebírat karty o jednu hodnotu větší nebo menší, než je hodnota karty na hromádce.

Spuštění
Hra se spouští tlačítkem s trojúhelníkem.

Ovládaní
Hra se ovládá myší.

Podobné hry

Pátrací pes Scooby-Doo z vyhlášené firmy Mystery Inc. už vyřešil nejednu záhadu. Troufne si však na tento zapeklitý Solitaire?
Určitě si nenechej ujít parádní prázdninový Solitaire, který tě zavede až na Havaj!
Parádní verze karetní hry Solitaire, která je ztížená tím, že se z hromádky otáčejí tři karty najednou, ale ty je můžeš použít pouze od shora!
Na první pohled klasický Solitaire, ve kterém musíš roztřídit karty podle hodnot. Karty jsou však rozdělené do třinácti hromádek!
Ať je zima nebo mráz, vždy se najde chvilka času na karetní partičku Solitaire s obrázky z animovaného filmu Ledové království.
Vychutnej si i ty zábavu jednoho z nějvětších vojevůdců historie, Napoleona I. Bonaparte!
Divokému západu nevládnou pouze zbraně, ale také karty. Přesvědčit se o tom můžeš v tomto skvělém Solitaire!
Co mají společného katedrála Notre-Dame, bazilika Sacré-Cœur, Louvre, Eiffelova věž, Mont Marte nebo tento Solitaire? Hlavní město Francie, centr...
Máš více štěstí nebo rozumu? Po několika kolech této parádní verze karetní hry Blackjack dostaneš celkem jasnou odpověď.
Skvělá karetní hra na motivy populárního Solitaire, ve které však musíš být rychlejší než tvůj soupeř!
Chceš alespoň na chvíli zapomenout na všechny starosti? Pak tedy nastup na výletní jachtu a zahrej si pod širým nebem partičku pasiánsu!
Karetní hra jako vystřižená z pohádky! Tak to je tento báječný Solitaire, kde musíš odstranit všechny dvojice karet.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 22. 5. 2019 Svátek má Emil
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz