Sinbad's golden voyage

NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
SINBAD'S Golden Voyage je automat se 6 válci a 164 způsoby, jak vyhrát, od společnosti Playtech. Jedná se o hru se 164 výplatními řadami, které jsou aktivní pro každé roztočení. Tato hra má návratnost pro hráče o hodnotě 97,01 %. Minimální sázka je 2,50 Kč a můžete to roztočit až na max. za 1000 Kč. Ve hře jsou zástupné symboly a Bonus volných roztočení Leviatan. Auto hra ani zde nechybí. Přidány jsou souběžné hry na odlišných výplatních řadách. Celkem zajímavé možnosti výher, určitě musíte prověřit, tak do toho.

Podobné hry

Dokážeš porazit počítač v tomto povedeném dominu? Tak se ukaž!
Křečci jsou velice hravá zvířátka. A tak nikoho nepřekvapí, že je dokáže zabavit jeden kanón a spousta barevných kuliček!
Tohle je hra pro pořádné jedlíky! Malý Clarence má hlad a potřebuje tvou pomoc, aby se dostal ke všem koblihám! A možná se i rozdělí!
Rotuj s bludištěm a dostaň tak kuličku až do cíle. Přitom musíš posbírat všechny hvězdičky a vyhnout se všem nástrahám.
I malé děti rozpoznají kruh, čtverec, obdélník nebo trojúhelník. Proto by pro tebe tato fyzikální hra neměla být žádný problém. Nebo snad ano?
Pomož malé květince ubránit se nájezdům bezohledných lidí! Určitě se ti odvděčí alespoň cenným bodovým ziskem.
Kolik lukostřelců dokážeš porazit v souboji tváří v tvář? A nezapomeň, že nejpřesnější rána se počítá!
Dokážeš projít všech dvacet sedm levelů ve třech různých světech a pomoci v nich statečnému pirátovi dostat se ke své milé?
Farmář se ze všech zvířat na farmě nejvíce věnuje své oblíbené ovečce, a tak chudák oslík musí snášet všechnu těžkou práci. Ale kdo se směje naposled,...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 17. 9. 2019 Svátek má Naděžda
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz