NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Tento video výherní automat Motorhead s 5válci a 76 pevně danými řadami od společnosti NetENT je doplněn možností Rock Mode, což vám přinese doplňující hudební zážitek. Vklady v rozmezí 4-1000 Kč dávají velký prostor pro taktizování. Nechybí zde ani zástupné symboly Wild, speciální funkce jsou Bomber Feature a Mystery Reek Feature. Free Spins přinesou radost s roztočení zadarmo. Teoretická návratnost k hráči je slušných 96,98 %. Hru můžete spouštět mezerníkem, spin kolečkem nebo v Auto režimu. Tak vzhůru do hry s poslechem rocku.

Podobné hry

Veselá hra pro malé i velké hráče, ve které se vydáš s prasátkem Pepou na ryby. V každém kole musíš rybolovem získat požadovaný počet bodů.
Ne vždy čas znamená peníze! V této verzi Bubble Shooter získáš za uspořený časový limit cenné body.
Poznáš všechny objekty na obrázcích a dokážeš je napsat v anglickém jazyce? Pokud ano, tento kvíz je jako stvořený právě pro tebe!
Pomož malé kočičce doskákat co nejvýše! Vyhýbej se však všem nástrahám, které na tebe budou číhat v různých patrech!
Co jiného ti dokáže zlepšit náladu než tato logická hra plná stovek veselých smajlíků?
Ve fotbalové online hře 11Legends řídíš svůj vlastní fotbalový tým. Sen mnoho kluků a holek. Bezplatná fotbalová online hra 11Legends ti dává plnou ko...
Pomalu ale jistě zapadá slunce za obzor a všechna roztodivná stvoření vylézají na povrch, aby postrašily neposlušné hráče!
Princezna Elsa má velmi ráda zimní sporty. Na snowboardu je však stále nejistá, takže jí budeš muset s její jízdou pomoci!
Sestřelit všechny lebky bude s pokračujícími koly stále těžší a těžší. Zvláště máš-li pouze omezenou munici!
Chceš si postavit svůj barevný totem? Tak to jsi tady špatně! V této hře budeš totiž muset jednotlivé bloky totemu ničit a nenechat tak totem dosáhnou...
Ukaž svou přesnost a prolétni co nejvíce bílými čarami! Žádné chyby se však netolerují, takže si každý průlet pořádně promysli!
Opravdový talent se ukáže právě v této fotbalové hře, kde musíš proměnit co nejvíce netradičních penalt!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 17. 10. 2018 Svátek má Hedvika
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz