NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Tento video výherní automat Motorhead s 5válci a 76 pevně danými řadami od společnosti NetENT je doplněn možností Rock Mode, což vám přinese doplňující hudební zážitek. Vklady v rozmezí 4-1000 Kč dávají velký prostor pro taktizování. Nechybí zde ani zástupné symboly Wild, speciální funkce jsou Bomber Feature a Mystery Reek Feature. Free Spins přinesou radost s roztočení zadarmo. Teoretická návratnost k hráči je slušných 96,98 %. Hru můžete spouštět mezerníkem, spin kolečkem nebo v Auto režimu. Tak vzhůru do hry s poslechem rocku.

Podobné hry

Tahle neprobádaná jeskyně ukrývá ještě spoustu neobjevených pokladů! Pokud se dostaneš dostatečně hluboko, máš šanci je objevit.
Zajezdi si s Tomem na svahu plném překážek a získávej body za skoky a sběr bonusů!
Sestřel kanónem všechny žluté smajlíky! Že nemáš střelivo? Nevadí! Použij zombíky, kterých je dostatek!
I malé děti rozpoznají kruh, čtverec, obdélník nebo trojúhelník. Proto by pro tebe tato fyzikální hra neměla být žádný problém. Nebo snad ano?
Veselé pexeso s oblíbenými Mimoni, ve kterém musíš v časovém limitu najít všechny stejné dvojice karet.
Určitě si nenechej ujít parádní prázdninový Solitaire, který tě zavede až na Havaj!
Hluboko v lesích je malá vesnička, kde žije lesní duch. Ten má tři syny. První je zdatný bojovník, druhý zase zkušený čaroděj. No, a třetí je Alfy, kt...
Malý dráček ještě příliš neovládá svá křídla. Pomož mu proto doletět co nejvýše, posbíra co nejvíce mincí a vyhnout se všem nebezpečným překážkám!
Chceš skončit jako jelita a jitrnice nebo získat svobodu? Odpověď je snad jasná. Musíš ale co nejrychleji utíkat a vyhnout se všem nástrahám!
Dokážeš v této fyzikální hře dostat všechna vajíčka do košíků? Nebude to však tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá!
Veselá logická hra se spoustou barevných kostiček, všelijakých bonusů a hlavně velikým nedostatkem času!
Parádní verze legendárního Tetrisu, ve které si zahraješ s netradičními kostkami rovnou na třech herních polích!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 19. 12. 2018 Svátek má Ester
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz