NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Kdo by si nechtěl zahrát o hrnec plný zlata? Právě to na Vás čeká na čtyřválcovém automatu Lucky Pot s neuvěřitelnými 25 výherními liniemi. Animovaný videoslot Vás překvapí jednak propracovanými animacemi, jednak sofistikovaným herním systémem, který kromě funkcí automatické hry (tzv. Autoplay) obsahuje také symbol Mystery. O co se jedná? Pokud se symbol Mystery (reprezentovaný hrncem zlata) objeví ve Vašem herním poli 3-4x, pak se můžete těšit na 1-128násobné navýšení Vaší výhry. Kolik ve finále získáte, určí hra. Kromě symbolů vysokých karet (J, Q, K, A) zde najdete také tematické skřítky, čtyřlístky a podkovy. Pokud se objeví v jedné výherní linii 3-4x, pak můžete získat výhru v hodnotě až 128násobku Vaší sázky. Sázet můžete v rozmezí 1-1.000 Kč a celková výhra se může vyšplhat až do výše 500.000 Kč za otočku! Hodně štěstí ve hře!

Podobné hry

Nakrmit malá prasátka ve světě plném nástrah a překážek nebude v této fyzikální hře, jak brzo také zjistíš, vůbec jednoduché!
Zábavná logická hra s čísly.
Zlodějina je těžká dřina. V této hře si to můžeš zkusit.
Ani v pralese není žádná nuda! Důkazem toho je tento povedený bowling mezi palmami, kde místo bowlingové koule házíš kokosem.
Otevři si svou restauraci a starej se o zákazníky! K práci však budeš muset používat výhradně svou hlavu!
Poskládat vedle sebe nebo pod sebe pět stejných kostiček není až tak těžké. Co když se ale bude pole stále plnit?
Úžasně propracovaná logická hra Mahjong, která právě přichází až ze země svého vzniku!
Perfektní 3D zpracování populárního typu logických her, kde musíš vytvářet alespoň trojice stejných barev a zničit tak co nejvíce kuliček!
Staň se majitelem kavárny, která se proslaví díky tvému kuchařskému umění. Pečlivě vybírej menu a zajisti si tak stálou klientelu. Zaměstnej své přáte...
Farmář Puru je sice velice šikovný a vypěstoval opravdu velkou úrodu, sklidit jí však bez tvé pomoci nedokáže!
Kolik bodů dokážeš shazováním kuželek nasbírat v tomto parádním bowlingu? Skóre si potom můžeš porovnat s ostatními hráči.
Doletět s Goblinem v prapodivném světě středověké techniky co nejvýše nebude sice vůbec jednoduché, ne však nemožné!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 21. 8. 2018 Svátek má Johana
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz