Hry zdarma online - Fyzikální hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
Hlavní hrdina této fyzikální hry, malá příšerka, opravdu miluje mango! Jak jej má ale získat, když se ukrývá na těžce dostupných místech?
Další pokračování parádní fyzikální série s oživlými geometrickými tvary, kde není místo pro kruhy, které musí z kola ven!
V této hře si radši každý jeden klik alespoň dvakrát promysli, jinak se ti nepodaří shodit červenou kostičku a zelenou zachránit!
Mexiko není jen zemí zločinců, ale také velice schopných policistů. Ti si však před akcí musejí nejprve dát nějaké pořádně ostré jídlo!
Z bláta do louže nebo z louže do bláta? Tak či tak nebude cesta jednoduchá, naopak tě během ní čeká spousta nástrah a překážek!
Z minulého dílu této veselé hry ještě zůstala spousta neposbíraných jablíček! Tentokrát však bude mnohem těžší všechny získat!
Jak posbírat všechna jablíčka v prostředí plném nástrah a překážek? Pomohou ti například balónky s héliem, hadi nebo větráky. Jen si správně vybrat!
Hrdina této fyzikální hry, nebojácný rytíř, upadl z koně tak nešťastně, že se dokutálel až do nepřátelského opevnění. Teď se jen dostat zpět!
Sluníčko mělo už dávno zapadnout za obzor a odejít do svého domečku! Nebe je však plné nástrah, a proto se tam bez tvé pomoci nedostane!
Veselá fyzikální hra, ve které musíš dostat chleba do toustovače a při tom posbírat co nejvíce sýru!
Dostaň mlsné prasátko k pytlíku se sladkými bonbóny! Musíš však překonat všechny překážky a vyhýbat se nástrahám!
Získat sýr ze zamčené nebyl pro malou myšku s trochou dynamitu žádný problém. Při explozi se však rozletěl a přistál na místa, kde malá myška sama ned...
Jak dostat modrou kostičku na modrou desku? Úkol to nebude vůbec jednoduchý, ale ne nemožný!
Chudák zombík by se už konečně dostal zpátky do svého hrobečku. Cesta je však plná nástrah a překážek, a proto se tam bez tvé pomoci nedostane.
Pokračování povedené fyzikální hry, ve které musíš dostat sluníčko přes všechny překážky až do domečku.
Série třiceti zapeklitých situací, ve kterých musíš připravit cestu pro kulečníkovou kouli tak, aby se dostala ke všem hvězdám.
Vystřeluj želé a dostaň jej až k únikové díře. Při tom musíš posbírat co nejvíce mincí. Vydělané peníze můžeš po každém kole utratit v připraveném obc...
Spousta barevných kruhů a čtverečků rozházené v různých patrech a mezi všelijakými překážkami. Ty však musíš odstranit pouze ty fialové tvary.
Skvělá fyzikální hra plná nástrah, ve které musíš přijít na to, jak v pořádku vypustit nafouknutý balónek.
Upíři útočí! Není se však čeho bát, jelikož v této fyzikální hře jsi na jejich straně a musíš jim v jejich nekalostech pomoci!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 22. 3. 2019 Svátek má Leona
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz