Hry zdarma online - Hry pro děti

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   >   |   >>  
Lilly, Ella a Sarah vyrazily na zimní radovánky! Připojíš se k nim a pomůžeš jim najít všechny shodné obrázky zimních objektů?
Adrenalinový sjezd zasněženého kopce s hrdinou animovaného filmu Kung Fu Panda, při kterém musíš sbírat všechny pochoutky a naopak se vyhýbat kamenům.
Zahrej si populární Tetris s hrdinkami animované série Ever After High, jež jsou dcerami světoznámých pohádkových postav jako jsou Sněhurka, Zlatovlás...
Veselá logická hra s malými Mimoni, ve které musíš během pěti minut vytvořit co nejvíce skupinek stejných kamenů.
Vyber si svého Mimoně, nabij s ním svůj prak, sestřel s ním co nejvíce kuliček a získej tak požadovaný bodový zisk!
Osmiletý chlapec Diego, hrdina animovaného seriálu, v němž zachraňuje zvířátka, se tentokrát vydává na dobrodružství plné pestrobarevných kamenů!
Chudáci Mimoňové jsou opravdu hladoví! Pomož jim dostat se k jídlu, aby se konečně najedli a byli zase spokojení a veselí!
Potřebuješ unést zvířata ze Země na svou mateřskou loď. Pro transport je však musíš uspořádat na sebe. Zvládneš to?
Udělej si konečně na farmě pořádek a seřaď všechna zvířátka podle druhů! Do dalšího kola postoupíš, přebarvíš-li všechna pole.
Zahrej si s malou Dorou tuto veselou logickou hru, při které musíš seřazovat barevné kameny a vytvářet z nich stejné sloupce a řady.
Vysoko v oblacích je škola, kde se žáci učí ovládat počasí duhami, dešti nebo třeba mraky. A právě dnes je velký den pro Cloudii, jelikož ji čeká závě...
Zábavná logická hra plná bláznivých zvířátek, ze kterých musíš vytvářet stejné skupinky, dokud ti nevyprší časový limit.
Prehistorický svět je plný nástrah, a tak si musí dinosauři vzájemně vypomáhat, aby se v bezpečí dostali až ke své potravě.
Veselá hra nejen pro malé hráče, ve které máš jedinečnou možnost otestovat si svou paměť!
Zábavná logická hra se malými zvířátky, ve které musíš označovat co nejdelší vertikální nebo horizontální řady se stejným obrázkem.
Povedená logická hra s nádechem lektvarů a kouzel, ve které budeš střídavě vytvářet trojice stejných symbolů a spojovat dvojice obrázků čarou s maximá...
Drž se poblíž bílých mráčků a vyskákej po nich se Sponge Bobem vysoko do oblak! Dej si však pozor, jelikož každé zaváhání může skončit tvrdým pádem!
Spojuj dvojice stejných pokrmů čarou s maximálně dvěma záhyby a projdi tak během tří a půl minut co nejvíce levelů!
Věčně veselý a hravý SpongeBob ti ve svém logickém Mahjongu představí všechny předměty a postavy ze svého světa!
Moplíci jsou velice přátelská stvoření, se kterými si užiješ pořádnou legraci při hraní veselé logické hry se spoustou bonusů!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pondělí 18. 12. 2017 Svátek má Miloslav
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz