Hry zdarma online - Hry pro děti

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   10   |   11   |   12   |   13   |   14   |   15   |   16   |   17   |   18   |   >   |   >>  
Vysoko v oblacích je škola, kde se žáci učí ovládat počasí duhami, dešti nebo třeba mraky. A právě dnes je velký den pro Cloudii, jelikož ji čeká závě...
Zábavná logická hra plná bláznivých zvířátek, ze kterých musíš vytvářet stejné skupinky, dokud ti nevyprší časový limit.
Prehistorický svět je plný nástrah, a tak si musí dinosauři vzájemně vypomáhat, aby se v bezpečí dostali až ke své potravě.
Veselá hra nejen pro malé hráče, ve které máš jedinečnou možnost otestovat si svou paměť!
Zábavná logická hra se malými zvířátky, ve které musíš označovat co nejdelší vertikální nebo horizontální řady se stejným obrázkem.
Povedená logická hra s nádechem lektvarů a kouzel, ve které budeš střídavě vytvářet trojice stejných symbolů a spojovat dvojice obrázků čarou s maximá...
Drž se poblíž bílých mráčků a vyskákej po nich se Sponge Bobem vysoko do oblak! Dej si však pozor, jelikož každé zaváhání může skončit tvrdým pádem!
Spojuj dvojice stejných pokrmů čarou s maximálně dvěma záhyby a projdi tak během tří a půl minut co nejvíce levelů!
Věčně veselý a hravý SpongeBob ti ve svém logickém Mahjongu představí všechny předměty a postavy ze svého světa!
Moplíci jsou velice přátelská stvoření, se kterými si užiješ pořádnou legraci při hraní veselé logické hry se spoustou bonusů!
Jeden boj s šatníkem o to, co si vzít na sebe, se snad přežít dá. Co když to ale musíš absolvovat hned třicetkrát?
Zvířátka si vyrazila na párty! Hudba hraje a všichni se baví skvělou logickou hrou, ve které musíš vytvářet skupinky stejných zvířátek.
Žádné obdélníkové kameny, ale trojúhelníky! Ulehčí se tím tento netradiční Mahjong, a nebo právě naopak?
Nabít, zamířit a vystřelit! Červené kuličky k červeným, modré k modrým, a tak dále. Jen tímto způsobem můžeš projít co nejvíce kol!
Dora je náruživá cestovatelka, která při svých výpravách občas ztrácí přehled nad množstvím benzínu, který jí ještě zbývá!
Veselá hra s malými včelkami, které budeš muset i přes četné překážky dostat do úlu a při tom posbírat i nějaký ten med!
Vytvářej skupinky alespoň tří stejných obrázků z animovaného seriálu Ben 10 a získej tak potřebný počet bodů pro postup do dalšího kola!
Překoná kojot Wilda všechny překážky ve zdraví a dostihne ptáka Uličníka? Tak to záleží jen a jen na tobě!
Srdíčka, kapky, drahokamy, hvězdičky a další symboly musíš mezi sebou přehazovat tak, aby v řadě nebo sloupci vznikly minimálně stejné trojice. Pozor ...
Země Oz je znovu v ohrožení! Než se ale vydáš na pomoc, maršál Mallow tě musí nejprve připravit na zrádná bludiště, hladové draky a jiné zkoušky.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 19. 10. 2017 Svátek má Michaela
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz