Hry zdarma online - Logické hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   >   |   >>  
Parádní logická hra, ve které musíš přesouvat kostky tak, aby se stejné hodnoty spojovaly a vytvářely tak ještě větší hodnoty.
Kdo by nechtěl hromadu drahých krystalů? V této skvělé hře je však budeš muset likvidovat, jelikož ti až nebezpečně zaplňují tvou herní plochu!
Schovat Caesara bude v těchto nových levelech, které si navrhli sami hráči, čím dál tím více obtížnější!
O tolik sladkých bonbónků by nikdo nechtěl přijít! A pokud se ti je podaří udržet daleko od díry, tak se to ani tobě nestane.
Jak vylíhnout všechny mimozemšťánky z vajíček? Nebude to sice nic jednoduchého, ale ty už si nějak poradíš! Hlavně se cesty mezi vajíčky nesmí křížit!
Výborná logická hra, ve které musíš spojovat dvojice stejných bonbónů a vytvářet z nich tak nové druhy.
Kde se může pes setkat s žirafou, osel se lvem nebo opice s prasetem? No, přece v tomto parádním pexesu plném domácích i divokých zvířátek!
Přestože druhým dílem této parádní matematické hry výpočetní obtížnost vzrůstá, časový limit se nezměnil, což v tomto případě není vůbec žádnou výhodo...
Parádní fyzikální hra, ve které musíš odebírat předměty a dokutálet se tak k ličce. Pozor však na všechna nebezpečí!
Umíš udělat sushi? Nevadí! V této hře ti k jeho servírování bude stačit najít tři stejné kousky. Pozor však na omezené množství surovin!
Ryze gentlemanská fyzikální hra, ve které si musíš dávat pozor na jakékoliv fiasko. Proto si nejprve pořádně promysli, jak odstranit všechny kostičky ...
Vytvářej řady nebo sloupce stejných obrázků a přebarvi tak celé herní pole! K dosažení co nejvyššího levelu máš pouze pět minut, takže si pospěš!
Na rozkvetlé louce stále přibývají květinky, včeličky, housenky a jestli s tím nic neuděláš, za chvilku tam nebude vůbec k hnutí!
Vydej se do magického chrámu, kde budeš soupeřit s vyššími silami, které se budou snažit tvoji cestu zcela uzavřít!
Na vzdálené planetě byly nalezeny zásoby velice drahých kamenů. Jsou však ukryty za horninami, na které dosud známá technika nestačí, a proto je třeba...
Tato skvělá Zuma tě rozhodně nudit nebude! Nabídne ti třicet levelů plných barevných kuliček a spoustu bonusů!
Dokážeš osvobodit všechny uvízlé balónky v této parádní fyzikální hře? Pozor však na jejich prasknutí!
Barevných kostiček stále přibývá, zato místa je čím dál méně! Dokážeš si s tím v této parádní hře pro jednoho nebo dva hráče poradit?
Dokážeš projít všech dvacet sedm levelů ve třech různých světech a pomoci v nich statečnému pirátovi dostat se ke své milé?
Jak dostat všechny kostičky doprostřed? To bude tvým úkolem v této skvělé hře na motivy legendárního Tetrisu!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 22. 11. 2017 Svátek má Cecílie
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz