Hry zdarma online - Fyzikální hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
Ryze gentlemanská fyzikální hra, ve které si musíš dávat pozor na jakékoliv fiasko. Proto si nejprve pořádně promysli, jak odstranit všechny kostičky ...
Dokážeš osvobodit všechny uvízlé balónky v této parádní fyzikální hře? Pozor však na jejich prasknutí!
Dokážeš projít všech dvacet sedm levelů ve třech různých světech a pomoci v nich statečnému pirátovi dostat se ke své milé?
Jak nakrmit malé barevné příšerky? To bude tvým úkolem v této parádní fyzikální hře. K dispozici budeš mít pouze kanón a střelivo.
Dokážeš v této skvělé fyzikální hře najít způsob, jak nakrmit červenou a zelenou příšerku bonbóny příslušných barev? K dispozici máš pouze kanón a neo...
Sestřel kanónem všechny žluté smajlíky! Že nemáš střelivo? Nevadí! Použij zombíky, kterých je dostatek!
Jak se dostat přes celou místnost plnou překážek? S trochou výbušnin a řetězových reakcí to možná dokážeš!
Skvělá fyzikální hra plná nástrah a překážek, ve které musíš dostat všechny drahokamy do připravených beden.
Hlavní hrdina této fyzikální hry, malá příšerka, opravdu miluje mango! Jak jej má ale získat, když se ukrývá na těžce dostupných místech?
Další pokračování parádní fyzikální série s oživlými geometrickými tvary, kde není místo pro kruhy, které musí z kola ven!
V této hře si radši každý jeden klik alespoň dvakrát promysli, jinak se ti nepodaří shodit červenou kostičku a zelenou zachránit!
Mexiko není jen zemí zločinců, ale také velice schopných policistů. Ti si však před akcí musejí nejprve dát nějaké pořádně ostré jídlo!
Z bláta do louže nebo z louže do bláta? Tak či tak nebude cesta jednoduchá, naopak tě během ní čeká spousta nástrah a překážek!
Z minulého dílu této veselé hry ještě zůstala spousta neposbíraných jablíček! Tentokrát však bude mnohem těžší všechny získat!
Jak posbírat všechna jablíčka v prostředí plném nástrah a překážek? Pomohou ti například balónky s héliem, hadi nebo větráky. Jen si správně vybrat!
Hrdina této fyzikální hry, nebojácný rytíř, upadl z koně tak nešťastně, že se dokutálel až do nepřátelského opevnění. Teď se jen dostat zpět!
Sluníčko mělo už dávno zapadnout za obzor a odejít do svého domečku! Nebe je však plné nástrah, a proto se tam bez tvé pomoci nedostane!
Veselá fyzikální hra, ve které musíš dostat chleba do toustovače a při tom posbírat co nejvíce sýru!
Dostaň mlsné prasátko k pytlíku se sladkými bonbóny! Musíš však překonat všechny překážky a vyhýbat se nástrahám!
Získat sýr ze zamčené nebyl pro malou myšku s trochou dynamitu žádný problém. Při explozi se však rozletěl a přistál na místa, kde malá myška sama ned...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 17. 9. 2019 Svátek má Naděžda
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz