Hry zdarma online - Fyzikální hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
Spořit si peníze není jen tak! Vždy se dají kulaté mince využít i jinak, a proto dostat je do pokladničky bývá někdy pořádný boj!
Zima se blíží, a tak je třeba se zásobit! Dostaň se tedy ke všem oříškům a dones si je do svého příbytku v této veselé fyzikální hře.
Dostaň všechny chlupáče do jejich hnízdeček podle barev! Nezapomeň, že i překážky ti mohou nakonec pomoci, pokud je správně použiješ.
Každý drahokam má svou truhlu. Truhly rozlišíš podle barev. Jak ale dostat drahokamy dovnitř bude tvým úkolem v této skvělé fyzikální hře!
Schovat Caesara bude v těchto nových levelech, které si navrhli sami hráči, čím dál tím více obtížnější!
Parádní fyzikální hra, ve které musíš odebírat předměty a dokutálet se tak k ličce. Pozor však na všechna nebezpečí!
Ryze gentlemanská fyzikální hra, ve které si musíš dávat pozor na jakékoliv fiasko. Proto si nejprve pořádně promysli, jak odstranit všechny kostičky ...
Dokážeš osvobodit všechny uvízlé balónky v této parádní fyzikální hře? Pozor však na jejich prasknutí!
Dokážeš projít všech dvacet sedm levelů ve třech různých světech a pomoci v nich statečnému pirátovi dostat se ke své milé?
Jak nakrmit malé barevné příšerky? To bude tvým úkolem v této parádní fyzikální hře. K dispozici budeš mít pouze kanón a střelivo.
Dokážeš v této skvělé fyzikální hře najít způsob, jak nakrmit červenou a zelenou příšerku bonbóny příslušných barev? K dispozici máš pouze kanón a neo...
Sestřel kanónem všechny žluté smajlíky! Že nemáš střelivo? Nevadí! Použij zombíky, kterých je dostatek!
Jak se dostat přes celou místnost plnou překážek? S trochou výbušnin a řetězových reakcí to možná dokážeš!
Skvělá fyzikální hra plná nástrah a překážek, ve které musíš dostat všechny drahokamy do připravených beden.
Hlavní hrdina této fyzikální hry, malá příšerka, opravdu miluje mango! Jak jej má ale získat, když se ukrývá na těžce dostupných místech?
Další pokračování parádní fyzikální série s oživlými geometrickými tvary, kde není místo pro kruhy, které musí z kola ven!
V této hře si radši každý jeden klik alespoň dvakrát promysli, jinak se ti nepodaří shodit červenou kostičku a zelenou zachránit!
Mexiko není jen zemí zločinců, ale také velice schopných policistů. Ti si však před akcí musejí nejprve dát nějaké pořádně ostré jídlo!
Z bláta do louže nebo z louže do bláta? Tak či tak nebude cesta jednoduchá, naopak tě během ní čeká spousta nástrah a překážek!
Z minulého dílu této veselé hry ještě zůstala spousta neposbíraných jablíček! Tentokrát však bude mnohem těžší všechny získat!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 16. 11. 2018 Svátek má Otmar/Mahulena
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz