Hry zdarma online - Akční hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   12   |   13   |   >   |   >>  
V této výborné akční hře se ocitneš v roli robota, který byl postaven k obraně energických terminálů a k boji s podmořskými příšerami!
Vyzkoušej si nelehkou úlohu vojáka americké jednotky, který musí i přes značnou převahu nepřátel udržet svou pozici co nejdéle!
Mezi krvelačnými zombíky a vystrašenými občany okupovaného města už zbývá pouze jediná překážka - barikáda, kterou střežíš právě ty!
Do města přijel karneval! Od tohoto se však drž dále, jelikož je plný krvelačných zombíků, které je třeba zlikvidovat.
Převoz vajíček komplikují ozbrojení roboti všeho druhu, kteří se tě budou snažit zastavit po dobrém i po zlém!
Svět už dávno není to, co býval. Okupují jej mimozemské kočky v obřích bojových robotech a lidem už příliš času nezbývá!
Zvyšující se tlak zombíků, kteří lační po tvém mozku, je předzvěstí toho, že tahle noc bude opravdu dlouhá!
Válečná hra inspirovaná legendárními Angry Birds, ve které musí zničit nepřátelskou základnu autem napěchovaným výbušninami.
Jsme v obležení. Nepřítel povolal své nejlepší jednotky, aby zlomil naši obranu. Nikdo ale nesmí projít! Rozumíš? Nikdo!
Zombíci pronikli přes všechna obranná stanoviště až na jedno, které střežíš právě ty. Nyní už tedy nebojuješ jen za sebe, ale za další tisíce nevinnýc...
Králova stráž byla poražena, královna uvězněna a sám panovník byl vyhozen ze svého hradu. Vydává se proto do boje proti veliké přesile s odhodláním a ...
Jak dlouho dokážeš čelit nájezdům ozbrojených nepřátel a ubránit tak své klíčové budovy?
Parádní 3D střílečka plná po zuby ozbrojených nepřátel ukrytých na rozlehlých mapách, které budeš muset projít!
Neohrožený Ben 10 nebojuje pouze s mimozemskými civilizacemi. Tentokrát se musí bránit útoku zombíků!
Cizí vojska vtrhla na území tvé země pod záminkou svržení diktatury. Jako odměnu si však chtějí odnést tvé ropné barely, což nesmíš za žádnou cenu dop...
Podařilo se nám nabourat se do systému a na dálku otevřít tvou celu ve smrtící laboratoři. Zbytek však už budeš muset zvládnout sám!
Parádní střílečka na motivy české počítačové hry Mafia, která tě vrátí do neklidných 30. let 20. století, kdy Spojenými státy zmítá Velká hospodářská ...
Sestřel co nejvíce nepřátel a staň se obávaným mistrem bezkontaktního adrenalinového sportu, za jehož vznikem prý stojí australští rančeři.
V časech magie žil statečný čaroděj, který se ujal malého sirotka. To ještě netušil, že právě on bude jednou jeho ochráncem.
Nechat nepřátele projít by znamenalo jistou smrt, a tak ti nezbývá, než za každou cenu ubránit svoji pozici!logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 22. 5. 2018 Svátek má Emil
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz