Hry zdarma online - Akční hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    <<   |   <   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   10   |   11   |   >   |   >>  
Podmořská expedice hledá v hlubinách oceánu prazvláštního tvora jménem Cthulhu. Toto dobrodružství se nakonec stane bojem o holý život!
V této apokalyptické hře budeš zombíky likvidovat klikáním. Za záchranu přeživších získáš extra energii.
Neohrožený Spiderman proti hordě po zuby ozbrojených nepřátel, z nichž každý má jinou bojovou techniku. Zvítězí nakonec dobro či zlo?
Letecká bitva odehrávající se na stránkách tvého sešitu s vystřižemi letadly, tanky a jinými předměty, které budou proti sobě svádět souboj o nakresle...
Nenechej se uchlácholit jednodušší grafikou, která má jen navodit časy dávno minulé, jelikož u tohoto Space Invader se pořádně zapotíš!
Tři zajímavé levely nabyté po zuby ozbrojenými nepřáteli a ty za barikádou pouze se svou zbraní. Kdo bude úspěšnější?
Roboti neumějí skákat - to jediné tě momentálně drží při životě! Pokud se jim však podaří sundat tě dolů, budeš mít co dělat se svou záchranou.
Nádherně zpracovaný Space Invader, ve kterém nebude nouze jak o munici, tak o po zuby ozbrojené nepřátele.
Kolik pokutových kopů za sebou dokážeš úspěšně proměnit? Nečekej na odpověď a rovnou si to vyzkoušej!
Co dělat v případě, že se zlý sen stane skutečností a z plyšových medvídků se stanou krvelační zombíci? Snad jen doufat, že nedojde střelivo!
Parádní střílečka pro opravdu rychlé pušky, ve které musíš postřílet všechny pistolníky, zachránit nevinné a posbírat zlato a střelivo.
Mimozemšťané útočí! Dokážeš je zastavit? Tvůj zásobník je sice neomezený, ale rychlost a přesnost závisí jen a pouze na tobě!
Za tvým plotem se hromadí všelijaké příšerky, které se chtějí dostat na tvůj pozemek! Nedovol jim to!
Vesmír, to jsou nejen galaxie, planety, meteority nebo černé díry, ale také různé civilizace, jejichž střet zpravidla vyvolá velkou přestřelku.
Mimozemští vetřelci přišli obsadit planetu s lidmi. Našli na ni však pouze medvědy, kteří se jen tak nenechají terorizovat!
Dokážeš ubránit své kočičí království před armádou mývalů? Každé vítězství ti přinese peníze, za které můžeš své vojsko vylepšovat!
Dokážeš ubránit hrad před nájezdy ozbrojených nepřátel? Na začátku máš pouze luk a šípy, později však můžeš za vydělané peníze svůj arsenál vylepšovat...
Jsi v obklíčení po zuby ozbrojených a přesně mířících nepřátel. Jediné, co tě může zachránit, je být rychlejší než oni!
Již třetí pokračování oblíbené hry, kde se král Valerius vydává na válečnou výpravu, během které ničí nepřátelská opevnění.
Konečně dorazila skupina vědců a lékařů, kteří mohou nepokoje kvůli nezvaným návštěvníkům v oblasti 51 zastavit. Musí se však nejprve bezpečně přesuno...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 20. 8. 2019 Svátek má Bernard
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz