Hry zdarma online - vsechny hry

Řadit hry podle:     Nejnovějších    Aktuálně nejhranějších    Celkově nejhranějších    
    1   |   2   |   3   |   4   |   5   |   6   |   7   |   8   |   9   |   >   |   >>  
Na silnici je třeba řídit opatrně! To však neplatí v této bláznivé hře, ve které musíš narážet do aut dle barevného pořadí a vyhýbat se policistům!
Provoz na letišti je doslova jeden velký blázinec! Dokážeš jej v pořádku ukočírovat a vyhnout se tak všem případným kolizím?
Jak se dostat z hradu, ve kterém straší? Hlavně rychle a bezpečně. To znamená vyhnout se všem poletujícím duchům.
Zlomený roh se opět dostal tam, kam neměl. Bude tedy muset znovu hledat cestu ven, aniž by ho spatřili stráže.
Tvoje cesta vzhůru nebude vůbec jednoduchá! Jen díky přeskakování z jedné stěny na druhou se můžeš vyhnout všem nebezpečným překážkám.
Zahraj si s princeznou Annou tuhle zábavnou hru na hledání osob, zvířat a věcí! Uvidíš, že to nebude zase takové jednoduché, jak to vypadá!
Najdi co nejvíce trojic stejných bonbónů! Příšerka má totiž hlad a jedním kouskem ji rozhodně nezasytíš!
Procvič si svou přesnost v této skvělé hře pro malé i velké a projdi úspěšně všech 15 kol!
Základem správného Kung Fu bojovníka je rychlost, díky které dokáže úspěšně čelit i mnohonásobně větší převaze nepřátel!
V této logické hře, při které musíš dostat všechny kostičky do prostředního pole, aniž by zůstalo jediné pole volné, se určitě pořádně zapotíš!
Je temná noc a všude kolem vyskakují dýně. Co si tak do nich trošku zastřílet a posbírat pár bodů? Pozor však na dynamity, které mohou tvůj bodový zis...
V mořském světě se ukrývá spousta rozličných živočichů. Kolik jich dokážeš objevit ve všech padesáti levelech této skělé hry?
Kostičky v tomto veselém Arkanoidu jsou dosti náladové. Aby taky ne, když je někdo neustále trefuje kuličkami!
Dokáže vrtulník proletět meteorickým rojem? A pokud ne, tak kam až doletí? To vše se dozvíš v této hře, ve které si můžeš porovnat skóre s ostatními h...
Expedice po vrcholcích hor začíná! Žebříků pro přechod máš dost. Máš ale v oku dobrý odhad vzdálenosti na jejich kladení?
Jak dlouho dokážeš odolávat nepřátelům, kteří mají oproti tvému tanku ohromnou přesilu?
Procvič si svou angličtinu a zároveň zjisti, jaký máš všeobecný přehled! Na otázky musíš odpovídat správně a hlavně rychle!
Parádní Mahjong s dvanácti levely, ve kterých najdeš herní kameny se spoustou těch nejdivnějších příšerek! Pozor však na časový limit!
Dostanete v pěti válcovém hracím automatu Secret Santa pod stromeček nějaký dárek? To záleží jen na vás a vašem herním umění. Santa má pro vás připrav...
Vítejte v bláznivém pěti válcovém hracím automatu Santa's Wild Ride plném veselých obrázků. Santa se po městě prohání na motorce, to tady ještě nebylo...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Pátek 20. 1. 2017 Svátek má Ilona
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz