NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Vydej se na procházku do přírody a pořádně se koukej kolem sebe! Možná se ve vysoké trávě ukrývají malovaná vajíčka!

Spuštění
Hra se spouští tlačítkem PLAY.

Ovládaní
Hra se ovládá myší.

Podobné hry

Jak vysoko dokážeš doskákat? Dej však pozor, jelikož nebe je plné nebezpečných nástrah, které tě mohou srazit zpátky dolů!
Výborná a velmi originální kombinace dvou oblíbených typů her, ve které musíš obsluhovat zákazníky a vydělávat potřebné peníze. Vše si však musíš přek...
Kolik bodů dokážeš shazováním kuželek nasbírat v tomto parádním bowlingu? Skóre si potom můžeš porovnat s ostatními hráči.
Vyzkoušej si válečnou operaci v poušti a zneškodni všechny nepřátele!
Vyzkoušej si toto skvělé velikonoční pexeso, ve které musíš hledat dvojice stejných karet! Každým kolem však bude počet karet přibývat!
Jak se zbavit malých, černých, poletujících příšerek? No, přece jim jejich prostor odříznout na co nejmenší kousek!
Skvělá logická hra, ve které ti herní pole zaplavuje vlna barevných kostiček. Ty je musíš odebírat po skupinkách stejných barev.
Jistě znáš tohoto malého robota, Wall-Eho, jehož úkolem je úklid a vyčištění Země. V této logické hře se kromě něj setkáš také s jeho přáteli, jimž bu...
Mocný polobůh Mauí si od Moany vypůjčil její písečné prkno a vyrazil na něm z kopce dolů! Dokáže se vypořádat se všemi překážkami?
To tady ještě nebylo! Oblíbený Solitaire plný chlupatých domácích mazlíčků!
Malý pirát Jake má velice rád jízdu na svém skateboardu. Na cestě plné překážek ale taková jízda není vůbec ale vůbec jednoduchá!
Chceš si hraním her odpočinout od úklidu? V tom případě tě tato hra příliš nepotěší. Musíš v ní totiž během časového limitu umýt co nejvíce herních pl...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 19. 6. 2018 Svátek má Leoš
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz