Angry Birds Take A Shower

NAČÍTÁNÍ HRY

Popis
Co si takhle odpočinout od neustálých útoků na zelená prasata a dát si koupel? Jen přijít na to, jak se do ní dostat!

Úkol
Tvým úkolem je dostat všechny ptáky až do koupele.

Spuštění
Hra se spouští tlačítky PLAY, Play Game a výběrem levelu.

Ovládaní
Hra se ovládá myší.

Podobné hry

Nasaď si skafandr a připoj se k hlemýždi Bobovi na jeho dobrodružné misi ve vesmíru!
Obyčejná lékařská kontrola skončila nehodou, při které doktor Žalud ztratil svoji hlavu. Dokážeš projít sérii logických nástrah a vrátit mu ji zpět?
Malé autíčko si našlo lásku. Ta je však zavřená uvnitř autosalónu, a tak podnikne strastiplnou cestu k jejímu vysvobození!
Toto je výzva nejen pro všechny budoucí i současné konstruktéry, ale i pro ty, kterým to pořádně pálí! Dokážeš správně umístit všechna ozubená kola a ...
Už potřetí se budou rozdávat dárky! Opět to však nebude nic jednoduchého a bude jen na tobě, zda se dárky dostanou ke svým novým majitelům.
I takový kostlivec může celkem snadno ztratit hlavu. O tom, že její návrat bývá velice obtížný, se můžeš právě přesvědčit!
Opravdu univerzální fotbalista dokáže skórovat z jakékoliv pozice. Nezastaví ho dokonce ani terén plný nástrah a překážek!
Na ostrově pokladů to burácí a vře! Nejde však o probuzenou sopku, ale naopak o chrápajícího slona, kterého je třeba probudit!
Stejně jako dnešní sloni, kteří budí svým hlasitým chrápáním okolní sousedy, nebyli ani pravěcí mamuti o nic oblíbenější v době jejich spánku!
Tak laserové dělo na příšerky bychom měli. Teď už jen zbývá přijít na to, jak se přes všechny překážky a nástrahy dostat až do jejich úkrytů!
Otáčej světem a pomož tak hranatému Máriovi dostat se až ke dveřím. Pozor však na všechny nástrahy, ať ho nezraníš!
V této parádní fyzikální hře se budeš muset postarat o to, aby se každé prasátko dostalo přes všechny překážky až ke svému pamlsku.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo sms
logo najdemese
logo tri65dni
logo tvp
hledat hru NejHry
hledat hru
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Neděle 20. 8. 2017 Svátek má Bernard
  Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz